بین الملل

پیش‌بینی‌های پیشگویان برای سال ۲۰۲۲

یکی از مشهورترین ستاره شناسان، میخائیل لوین، بر خلاف پیش بینی سال ۲۰۲۱، پیش بینی بسیار خوش بینانه‌ای برای سال ۲۰۲۲ ارائه می‌دهد. او می‌گوید که همه گیری به تدریج فروکش می‌کند، اما به طور کامل ناپدید نشده و به یک آنفلوانزای شدید معمولی تبدیل می‌شود.
ویروس شناسان، اخترشناسان و محققان برجسته در سراسر جهان رویدادهای غیرمنتظره را در سال ۲۰۲۲ پیش بینی می‌کنند و نظرات آنها کاملاً متضاد با یکدیگر است. نشریه “فکتی”، چاپ بلغارستان برخی از پیش‌بینی‌های انجام شده توسط “اخترشناسان و پیشگویان” را درج کرده و همچنین درباره انتظارات دانشمندان سخن گفته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، خوش‌بینانه ترین پیش‌بینی‌ها توسط ویروس‌شناس هانس کلوگ ارائه شده است: همه گیری کرونا به طور قابل توجهی ضعیف شده و حتی متوقف می‌شود، اما هنوز شمار بسیار زیادی از مبتلایان یه این بیماری در سراسر جهان وجود خواهد داشت. به گفته وی، وظیفه اصلی پیش روی جهانیان واکسیناسیون است. با وجود اینکه این بیماری ضعیف می‌شود، اقدامات پیشگیرانه و قرنطینه‌ای حفظ خواهد شد.

پیش‌بینی‌های وانگا

طبق پیش‌بینی‌های وانگا، در سال آینده، روابط بین آمریکا و روسیه نه تنها پیچیده‌تر می‌شود، بلکه ممکن است به طور کامل قطع شود. مطمئناً راهی برای خروج از این وضعیت پیدا خواهد شد اما بدیهی است که این رویداد در سال آینده رخ نخواهد داد. در همان زمان، روابط با آسیا تقویت شده و روابط بین روسیه و چین رونق خواهد یافت – این کشورها به تبادل فناوری و افزایش تجارت خواهند پرداخت.

وانگا جنگ بین آنها را پیش بینی نمی‌کند. به دلیل بحران، فقر تشدید خواهد شد و بخش بزرگی از مردم نمی‌توانند وضعیت مالی خود را بهبود بخشند. وانگا به مردم توصیه می‌کند که صبور باشند و به روزهای بهتر امیدوار باشند. این تنها راهی است که آنها می توانند قوی و از نظر روانی آرام بمانند.

بر اساس پیش بینی‌های او، ممکن است سال آینده روسیه به چندین کشور تقسیم شود. مسکو دیگر پایتخت نخواهد بود و بخشی از کشور دیگری خواهد شد. سیبری و اورال جدا خواهند شد – این خواسته ساکنان آنها خواهد بود. وانگا همچنین خاطرنشان می‌کند که مردم به عفونت کشنده (کرونا) عادت می‌کنند و مانند سرماخوردگی با این ویروس مبارزه می‌کنند.

متأسفانه، او نمی گوید که آیا این بیماری همه گیر در سال ۲۰۲۲ پایان خواهد یافت یا خیر. به احتمال زیاد، همانطور که وانگا برای مدت طولانی پیش بینی کرده، باید به واقعیت جدید عادت کنیم.

میخاییل لوین پیش بینی‌ها را تغییر می‌دهد

یکی از مشهورترین ستاره شناسان، میخائیل لوین، بر خلاف پیش بینی سال ۲۰۲۱، پیش بینی بسیار خوش بینانه‌ای برای سال ۲۰۲۲ ارائه می‌دهد. او می‌گوید که همه گیری به تدریج فروکش می‌کند، اما به طور کامل ناپدید نشده و به یک آنفلوانزای شدید معمولی تبدیل می‌شود. به گفته وی، سال ۲۰۲۲ بسیار پویاتر و جالب‌تر از سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

این سال شفافیت و گشودگی بیشتر، سفر و آشنایی‌های جدید را به ارمغان خواهد آورد. با این حال، همراه با روندهای اجتماعی مثبت، مشکلات اقتصادی در انتظار ما خواهد بود: بحران ادامه خواهد یافت و حتی شدیدتر خواهد شد، قیمت‌ها همچنان افزایش می‌یابد و مردم فقیرتر می‌شوند.

پاول گلوبا در سردرگمی

این ستاره شناس روسیه که پیش بینی‌های او اغلب به حقیقت می‌پیوندد، معتقد است که اکنون تعیین دقیق آنچه در انتظار ما است بسیار دشوار است، زیرا فرآیندهای پویای زیادی در جهان در حال وقوع است. او اطمینان دارد که بحران اقتصادی در سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت. این وضعیت تغییرات اساسی در اقتصاد همه کشورها ایجاد خواهد کرد. به گفته گلوبا، یک بازسازی کامل در انتظار سیاست است. او همچنین وقوع تغییرات آب و هوایی قابل توجه و بلایای طبیعی جهانی را منتفی نمی‌داند.

انتظارات دانشمندان

دانشمندان بر اساس داده‌های تحلیلی و مدل‌های ریاضی پیش بینی می‌کنند. شرکت “Rystad Energy” رشد اقتصاد جهانی در سال ۲۰۲۲ را به دلیل افزایش تولید نفت و گاز پیش بینی می‌کند. در حالی که انتظار می‌رود محدودیت‌های ضد کرونایی افزایش یابد، آنها مانع فعالیت تجاری نخواهد شد. تورم افزایش می‌یابد، اما دستمزدها نیز همراه با آن افزایش می‌یابد چون نرخ بیکاری کمتر می‌شود. کشورها بودجه‌های بیشتری را به سیاست‌های اجتماعی اختصاص خواهند داد.

ماترونای مسکو

وانگای روسی – ماترونای مسکو به مردم توصیه می‌کند که پیامبران دروغینی را که دعوت به درگیری‌های خشونت آمیز می‌کنند، باور نکنند، زیرا در آینده بشریت با خطر بزرگ دیگری روبرو خواهد شد. ماترونای مسکو گفت: “جنگ نخواهد بود اما بدون جنگ قربانیان زیادی وجود خواهد داشت و همه مردگان روی زمین دراز خواهند کشید.” به گفته او، اگر بسیاری از افرادی که در حال حاضر تحت هیپنوتیزم هستند بیدار شوند، می توان از آخرالزمان جلوگیری کرد. این نیاز به معنویت و ایمان بیشتر به خدا دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا