جامعه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان: ۳۷۰ کیلوگرم مواد مخدر در آذربایجان غربی کشف شد؛ تنها در دو روز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی۳۷۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و همچنین ۴۴۱ نفر معتاد متجاهر جمع آوری شدند.

به گزارش  زریان، سرهنگ حسن درستی در این باره اظهار کرد: در اجرای رسیدگی به مطالبات و خواسته های مردمی و در راستای ارتقاء احساس امنیت و ایجاد فضای ناامن برای مجرمان و هنجارشکنان، پلیس مبارزه با موادمخدر استان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را به مدت ۴۸ ساعت در سطح استان اجرا کرد.

او افزود: در این طرح ۲ روزه پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران انتظامی ضمن دستگیری ۸ نفر قاچاقچی و ۱۲۴ خرده فروش؛ ۴۴۱ معتاد متجاهر را نیز جمع آوری کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان گفت: در این راستا۳۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف؛ ۳ باند قاچاق مواد مخدر منهدم و ۱۱ دستگاه وسیله نقلیه نیز توقیف شد.

سرهنگ درستی در پایان با اعلام این مطلب که شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند، گفت: سامانه ۱۹۷ پلیس نیز آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد فرماندهی انتظامی از سوی شهروندان است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا