جامعه

بازگشایی محور پیرانشهر – تمرچین/ تمامی راههای ارتباطی باز است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: برفروبی و نمک پاشی محورهای مواصلاتی استان در حال انجام است و راههای ارتباطی اصلی و فرعی باز است.
به گزارش زریان، پیمان آرامون افزود: هم اکنون ۲۰۰ راهدار آذربایجان غربی برای برف روبی و نمک پاشی محورهای ارتباطی استان، طی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای ارتباطی مستقر هستند.

او ادامه داد: کلیه محورهای منتهی به شهرستان خوی و روستاهای مربوطه باز و مشکلی برای تردد وجود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به مسدود شدن محور پیرانشهر _تمرچین نیز گفت: در کمتر از یک ساعت باتلاش راهداران، این محور بازگشایی شد و تردد کامل بدون مشکل برقرار است.

آرامون اظهار کرد: برفروبی و نمک پاشی محورهای مواصلاتی استان در حال انجام است و راههای ارتباطی اصلی و فرعی باز است.

او ادامه داد: با توجه به بارش برف و کولاک طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری با مصرف بیش از ۱۴۰۰ تن شن و ماسه مانع از انسداد راه‌های درگیر در بارش شدند و در شبانه روز گذشته حجم عملیات برف روبی در محورهای ارتباطی استان به ۲ هزار کیلومتر رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی تاکید کرد: هموطنان از سفرهای غیر ضروری اجتناب کرده و در صورت ضرورت، از ایمنی وسیله نقلیه و داشتن زنجیر چرخ اطمینان و پیش از سفر نیز برای اطلاع از وضعیت ترافیک و جوی محورها با شماره ۱۴۱ تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا