اقتصادیجامعه

استاندار آذربایجان‌غربی: توسعه روستایی رشد اقتصادی استان را به دنبال دارد

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: توسعه و تحرک بخشی در روستاها رشد و شکوفایی اقتصادی در سطح این استان به دنبال دارد.

به گزارش  زریان به نقل از ایرنا، محمدصادق معتمدیان روز پنجشنبه در دیدار با مردم روستای نیکان‌تپه از توابع بخش مرکزی بوکان افزود: تحرک بخشی به کارهایی بخش روستایی در دستور کار دولت قرار دارد و با امکانات در نظر گرفته شده در بودجه سال آینده شاهد رونق تولید و افزایش درآمد در استان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به اهداف دولت همراهی مردم در بخش‌های مختلف لازم و ضروری است، ادامه داد: سیاست دولت سیزدهم توجه به مناطق کمتر توسعه یافته است و این دولت توجه خاصی به مناطق کمتر توسعه یافته داشته و برای رفع آنها تلاش می‌کند.

استاندار آذربایجان‌غربی اظهار کرد: استفاده ازبسیج امکانات در منطقه با تجمیع امکانات محلی و استفاده از امکانات ملی مشکلات مناطق محروم را کمتر کرده و در سایه این تعامل به فکر رشد شاخص‌های توسعه‌ای استان هستیم.

معتمدیان هدف از سفرهای شهرستانی را دیدار چهره به چهره با مردم عنوان کرد و گفت: مشکلات مردم در این سفرها به صورت مستقیم مشاهده و برای آن برنامه ریزی خواهد شد.

وی همچنین از اختصاص آب به دشت رحیم خان و فیض الله بیگی خبر داد و اضافه کرد: زیر ساخت‌های دشت «رحیم خان» آماده است و تامین برق و آب آن نیز در سال آینده صورت می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، استاندار آذربایجان غربی در سفری یکروز به همراه جمعی از مدیران کل به شهرستان بوکان واقع در جنوب آذربایجان غربی سفر کرده است.

«محمدصادق معتمدیان» همچنین در بدو ورود به شهرستان بوکان با حضور در مزار شهدای این شهرستان و اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای حرم، با آرمان‌های مقدس شهدا تجدید میثاق کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا