سایر

طراحی سایت رایگان

یکی دیگر از دلایلی طراحی سایت رایگان که باعث می شود بسیاری از افراد از راه اندازی سایت خود دلسرد شوند این است که فکر می کنند اگر می خواهند به تنهایی شروع به کار کنند، باید زبان های برنامه نویسی مانند html، css، js، php و غیره را یاد بگیرند. اینطور نیست.

به لطف سیستم های مدیریت محتوای عالی، راه اندازی یک وب سایت مانند آب خوردن است. با استفاده از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد می توانید وب سایت های کاملا حرفه ای برای کسب و کار اینترنتی خود راه اندازی کنید.

ایجاد سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا بسیار آسان است. با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، می توانید هر سایتی را با هر امکاناتی بدون اطلاع از نحوه کدنویسی یا برنامه نویسی اجرا کنید. هدف اصلی ما راه اندازی سایت شما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس است.

آموزش راه اندازی سایت از صفر تا صد

طراحی سایت

به محتوای اصلی این مقاله آموزشی وبسایت رسیده ایم. در این قسمت قصد دارم قدم به قدم راه اندازی سایت طراحی سایت رایگان را به شما معرفی کنم. برای شروع کار به تنهایی و راه اندازی سایت، باید مراحل زیر را قدم به قدم دنبال کنید.

۱٫ یک دامنه و آدرس وب سایت خریداری کنید
اولین قدم برای ایجاد یک وب سایت، خرید نام دامنه و توکن اینترنتی است. شاید بپرسید دامنه سایت چیست؟ دامنه سایت علامت اینترنتی سایت شما است. درست مانند سایت محمد جانبلاغی، دامنه سایت ما  است. در گام اول برای راه اندازی وب سایت باید دامنه و آدرس اینترنتی مناسبی را انتخاب کنید.

قبل از خرید دامنه مناسب برای سایت خود باید دامنه مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که مخاطبان و کاربران شما را بر اساس دامنه سایتتان می شناسند. شما باید بهترین دامنه را انتخاب و دریافت کنید.

باید برای تهیه و خرید دامنه و آدرس وب سایت وقت بگذارید. در انتخاب و تهیه دامنه باید یک سری نکات را رعایت کنید که در زیر به طور کامل به شما خواهیم گفت.

۱٫ مخاطبان و کاربرانی که وارد وب سایت شما می شوند طراحی سایت رایگان شما را بر اساس نام سایت شما می شناسند. بنابراین نام وب سایت شما دقیقاً مانند شناسنامه کسب و کار شما است. شما باید وقت بگذارید و بهترین نام دامنه را برای سایت خود انتخاب کنید.

۲٫ نامی که برای سایت خود انتخاب می کنید باید نامی باشد که قبلا توسط هیچکس انتخاب نشده باشد. بنابراین قبل از تهیه و خرید دامنه وب سایت خود فراموش نکنید که نام فارسی کسب و کار اینترنتی خود را در گوگل جستجو کنید و مطمئن شوید دامنه انتخابی توسط هیچکس ثبت نشده است. اگر دامنه ای که می خواهید برای سایت خود انتخاب کنید توسط شخص دیگری ثبت شده است، به دنبال نام دیگری برای سایت خود باشید.

۳٫ اگر می خواهید دامنه ای دریافت کنید و یکی از پسوندهای آن توسط شخص دیگری خریداری شده باشد، باید دامنه دیگری را انتخاب کنید. به عنوان مثال نام دامنه انتخاب شده و پسوند com آن توسط شخص دیگری خریداری می شود و شما می خواهید پسوند ir را دریافت کنید، بهتر است به دنبال دامنه دیگری برای سایت باشید.

۴٫ هنگام انتخاب نام دامنه برای سایت خود از حروف و اختصارات استفاده نکنید. کلمات و حروف اختصاری باعث می شود نامی که برای سایت خود انتخاب می کنید در ذهن مخاطبان و کاربران شما بماند و به سرعت شما را فراموش کنند.

طراحی سایت رایگان

۵٫ سعی کنید نام دامنه سایت شما طولانی نباشد و بهتر است تعداد کلمات دامنه سایت شما از ۲ یا حداقل ۳ کلمه تشکیل شده باشد به عنوان مثال نام دامنه سایت طراحی سایت  سیران احمدی.

۶٫ در نام دامنه سایت خود از کاراکترهایی مانند _، – و… استفاده نکنید، این امر باعث ایجاد مشکل در هنگام جستجوی نام دامنه توسط مخاطب در سایت شما می شود.

۷٫ در انتخاب نام دامنه برای سایت خود بهتر است از کلماتی استفاده کنید که تصاویر ذهنی در ذهن مخاطبان و کاربران شما ایجاد می کند. به عنوان مثال، می توانید از کلماتی مانند رنگ ها، اشیا و غیره استفاده کنید. به عنوان مثال، کلماتی مانند سیب طراحی سایت رایگان قرمز تصاویر ذهنی را در ذهن مخاطبان و مصرف کنندگان شما تداعی می کند و در ذهن مخاطب شما باقی می ماند.

۸٫ اگر کسب و کار شما فیزیکی است و می خواهید آن را به یک تجارت اینترنتی تبدیل کنید، یعنی. برای فروش آنلاین محصولات و خدمات خود در اینترنت، بهتر است موضوع کسب و کار شما و موضوع دامنه اینترنتی شما یکی باشد.

اگر می خواهید بهترین دامنه را برای راه اندازی وب سایت خود انتخاب کنید، به شما پیشنهاد می کنم برای انتخاب بهترین نام دامنه برای وب سایت دانشگاه، تمام نکات ذکر شده در این مقاله را انتخاب کنید.

۲٫ انتخاب و خرید هاست مناسب
مرحله دوم در ایجاد سایت، انتخاب و خرید هاست است. ممکن است بپرسید امتیاز میزبانی دقیقا چقدر است؟ هاست فضای میزبانی سایت شماست که تمامی اطلاعات سایت شما در آن ذخیره می شود. زمانی که برای سایت خود هاست می گیرید، مکان خاصی برای نام شما و علامت اینترنتی سایت در نظر گرفته می شود. پس از انتخاب و خرید دامنه برای سایت خود، باید دامنه خود را به وب سایت خود متصل کنید

آنها نمی توانند به شما اعتماد کنند.

هنگام خرید و تهیه در زمان دلخواه باید از امنیت بالایی برخوردار باشد تا سایت شما هک نشود. زمان آپ تایم سایت شما باید بالا باشد و سایت شما همیشه در دسترس باشد. به همین دلیل توصیه می کنم برای راه اندازی وب سایت خود از هاستینگ های معتبری مانند نت فراز استفاده کنید.

پس از خرید دامنه و هاست برای سایت، باید دامنه و هاست طراحی سایت رایگان خود را به هم متصل کنید. اگر دامنه و هاست خود را از یک شرکت هاستینگ دریافت کنید، آنها دامنه و هاست شما را برای شما متصل می کنند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا