جامعه

روزهای پر حادثه بوکان؛ آتش سوزی منزل و کارگاه پرورش قارچ

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان از وقوع دو حادثه آتش سوزی در شبانه روز گذشته که منجر به مرگ یک نفر و میلیون ها خسارت شد، خبر داد.
رسول معروفی با اشاره به وقوع دو حادثه آتش سوزی در بوکان گفت: حوالی ساعت ۱ بامداد امروز شنبه پس از اعلام آتش گرفتن منزلی در روستای آشی گولان در فاصله ی ۳۰ کیلومتری غرب شهر بوکان، بلافاصله یک تیم از آتش نشانان ایستگاه ۱ این سازمان به محل اعزام شدند.

او ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن عملیات اطفا حریق را آغاز کردند امّا متاسفانه در این حادثه یک مرد ۸۰ ساله به علت ناتوانی از فرار و دور شدن از آتش، به شدت دچار سوختگی شده و جان خود را از دست داد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در ادامه از نشت گازوئیل و آتش گرفتن کارگاه پرورش قارچ در این شهرستان خبر داد و گفت: عصر روز گذشته در پی اعلام وقوع آتش سوزی در کارگاه پرورش قارچ در یکی از روستاهای اطراف شهر بوکان بلافاصله یک تیم از آتش نشانان ایستگاه ۱ این سازمان به محل اعزام شدند.

معروفی بیان کرد: این حادثه مربوط به آتش گرفتن دیگ های بخار و نیز نفت گاز بوده که خوشبختانه با تلاش آتش نشانان حریق مهار و از گسترش آن و انفجار تانکرهای سوخت و دیگ های موجود جلوگیری بعمل آمد.

او در پایان گفت: علت این حادثه که منجر به ده ها میلیون تومان خسارات شده، در دست بررسی قرار دارد.

پنجشنبه ٢٢ دی ماه نیز یک منزل مسکونی در بوکان به دلیل انباشت مواد محترقه منفجر و منجر به مرگ تمامی اعضای یک خانواده شامل ٢ مرد، ٢ زن و ٢ کودک شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا