اقتصادیجامعه

«حاکم ممکان» هزینه برگزاری جشن پیروزی را به سیستان و بلوچستان اهدا کرد

حاکم ممکان، منتخب مردم شهرستان ارومیه در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هزینه برگزاری جشن پیروزی و شکرانه حضور مردم ارومیه در انتخابات مجلس شورای اسلامی را به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اختصاص داد .

به گزارش  زریان، حاکم ممکان منتخب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ارومیه در صفحه مجازی خود نوشت: «مشارکت چشمگیر و حماسی مردم شهرستان ارومیه در دوازدهمین دور انتخابات مجلس در تاریخ ماندگار شد. تجلیل از این حماسه باشکوه کمترین کار ممکن در مقام پاسداشت این مسئولیت شناسی است. اگرچه به مردم عزیز و شریف شهرستان ارومیه وعده داده بودیم تا با برگزاری یک مراسم در خورشان قدردان این حضور باشکوه در انتخابات ۱۱ اسفند ماه باشیم، اما در شرایطی که عده زیادی از هم‌وطنان در سیستان و بلوچستان به علت جاری شدن سیلاب علاوه بر تخریب سرپناهشان برای گذران زندگی با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند، توجه، همراهی و حمایت از آنان را وظیفه‌ای انسانی ملی و اولویت‌دار می‌دانیم».

او در ادامه آورده است: «لذا ضمن همدردی با سیل زدگان سیستان و بلوچستان و عذرخواهی از مردم شریف شهرستان ارومیه به جهت عدم امکان برگزاری مراسم شکرانه حضور، هزینه‌های پیش بینی شده برای برگزاری مراسم تحت عنوان هدایای مردم شهرستان ارومیه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اختصاص می‌یابد. مردم شریف شهرستان ارومیه در حوادث طبیعی رخ داده همواره در بحث کمک‌های انسان دوستانه پیش قدم بوده و بنده نیز به عنوان منتخب این مردم نجیب، خود را مکلف به تداوم این مسیر ارزشمند می‌دانم».

حاکم ممکان در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ارومیه با کسب بیش از ١١٩ هزار رای توانست همراه شهین جهانگیری به عنوان ٢ نماینده کُرد از ارومیه به همراه سید سلمان ذاکر به مجلس راه یابند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا